Listen to Voice-Overs in Broadcast / TV Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Loading... Voice Artist | Page 1

20 yıldır türkçe seslendirme yapmaktayım dilediğiniz metinleri,reklamları,jingle ve okuma sayfalarını istediğiniz zaman seslendirebilirim halen hem profesyonel dış stüdyom hemde evimde home stüdyom ile gece gündüz 24 saat seslendirme yapmaktayım
read more
$ 60,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 10 Hours
Üniversite eğitimi ile eş zamanlı yürüttüğü iş hayatına Ay-Yapım'da S'nek, Jojo ve Elmax kanallarında prodüksiyon ve ses asistanı olarak başladı. CKR Prodüksiyon Şirketi'nde çeşitli televizyon reklamı çekimlerinde prodüksiyon asistanı ve yönetmen asistanı olarak görev aldı. 2012 yılında çocukluk hayali olan seslendirme yapmak üzerine eğitim aldı. Bir dönem bilyoner.com’un radyo spotlarını seslendirdikten sonra, kuruluşundan kapanışına dek Türkiye’nin ilk ve tek eğlenceli spor radyosu “Radyo Bilyoner” in genel yayın yönetmeni ve aynı zamanda kurumsal sesi oldu. Türkçe’nin ne okunduğu gibi yazıldığını ne de yazıldığı gibi okunduğunu farkettikten sonra, bu farkındalığı paylaşmak için çeşitli üniversitelerde ve kurumlarda, kendi deyimi ile “kafa açıcı seminerler” veriyor. Reklam, tanıtım, IVR, eğitim, belgesel... İhtiyaç duyduğunuz ses, o olabilir.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 12 Hours
Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunuyum. 10 yıldır ulusal çapta yayın yapan çeşitli televizyon ve radyolarda sunuculuk, haber ve spor spikerliği yapıyorum. Çalıştığım kurumlarda maç anlatıcılığı ve haber perforeciliği yapmanın yanı sıra reklam, tanıtım, belgesel ve sesli kitap seslendirdim. Büyük küçük pek çok organizasyonda sunuculuk görevi üstlendim. Spikerlik üstüne aldığım eğitim ve edindiğim tecrübeyle işimi titizlikle yapıyorum. Seslendirilmesini istediğiniz metninizi profesyonel stüdyolarda, son teknoloji ekipmanlarla kayıt altına alıyor ve en hızlı şekilde size ulaştırıyorum.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 6 Hours
Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak seslendirme yapmaktayım. Şu anda Tgrt Haber Tv de Haber Perfore ve aktif olarak TV8 programlarının seslendirmesini yapmaktayım. Diğer işlerim ulusal kanal ve ajanslarla beraber Samsung Santral Anonsu-Doritos Sosyal Medya Reklamı-Haber Perfore-Radyo Alaturka Geçici Kurumsal Ses vs...
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
10 yılın üzerinde bir çok alan da yaptığım seslendirmeler ile voicebros'a özel fiyatlar ile sizlerle buluşuyorum. Haber seslendirme, enerjik reklam seslendirme, tiyatral animasyon tanıtım filmi seslendirmelerinde daha iyi bir sonuç alabileceğinizi tavsiye ediyorum.
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 1 Hours
1998 yılından bu yana birçok ulusal ve yerel radyo kanalında yayıncı, spiker, editör ve prodüksiyoncu olarak çeşitli görevler aldım. Meslek hayatım süresince çeşitli ajanslarda ve birçok farklı projede reklam, tanıtım, ivr, jingle, seperatör, kitap, belgesel, mağaza içi vs. seslendirmeleri yaptım. Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunuyum ve yine aynı üniversitede Türk Dili yüksek lisansı yaptım. Doğru Türkçe ve doğru telaffuzla, hızlı ve kaliteli seslendirme işleri yapabilirim.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
merhaba 8 yaşındayım diksiyonum düzgündür erkek çocuk sesi olarak ihtiyaç duyulan her alanda Gerçek ve doğal seslendirme hizmeti sunuyorum .Teşekkürler
This artist only works with proposal method
I am an Arabic voice over artist with more than 7 years of exprience doing all Arabic voice over styles such as tv and radio ads, documentary, e-learning, games, IVR, dubbing, corporate, and many more...
read more
$ 60,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
1971 yılı İzmir doğumlu Ayşe Yavaş 6 yaşında Fransız Madame Colette Bunod’dan almaya başladığı özel piyano derslerine ilerleyen yıllarda Turgut Aldemir ve Aykut Yafe ile devam etti. 1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümünden mezun oldu. EF International School of English ile gitmiş olduğu ABD Massachusetts Boston’da Lesley College’ da eğitim alırken 6-10 yaş arası çocuklara piyano özel dersleri verdi. Ege Üniversitesi Pedagojik Eğitim Formasyonu aldıktan sonra İzmir’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı pek çok özel ve devlet okulunda müzik öğretmenliği yaptı. Çeşitli özel koroları yönetti. Andante Müzik Dergisi ve Cumhuriyet Gazetesinde müzisyenlerle yapmış olduğu röportajları yayınlandı. TRT İzmir Radyosu’nda 1993 yılından günümüze bir çok açıklamalı Klasik Müzik Programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Dünya Radyolarından Müzik Festivallerinden, Klasik Şölen, Müzikte Temalar, Yüzyıllarda Müzik Yolculuğu, Müzik Dile Gelse ve Allegro yapmış olduğu başlıca programları arasında yer alır. 2014 yılında Ege Üniversitesi 3. Medya Ödülleri Tören’inde özel ödüle layık görüldü. Ayşe Yavaş Ege Üniversitesi Radyo Ege Kampüs stüdyolarında 2014-2019 yılları arasında Pazar günleri 10.00 ‘da yayınlanmakta olan Klasik Şölen programının yapımını ve sunuculuğunu yaptı. Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın da bir üyesi olan Ayşe Yavaş bu kurumda pandemi dönemine kadar öğrencilerle müzik ,piyano ve koro çalışmaları yaptı. Karnaval grubuna ait Borusan Klasik Radyo’da 2017-2020 yılları arasında “ Pizzicato” programını hazırladı ve sundu. Şu an TRT Radyo-3 ‘de yayınlanan “Müzik Dile Gelse” ve” Allegro” programlarının yapımcısı ve sunucusu.
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Sesimi her an TRT, TRT Belgesel, CNN Türk, Ntv, Kanal D, radyolar ve tüm sosyal mecralarda duyabilirsiniz. TAI, Media Markt, E Bebek, TommyLife, Karcher, Mng Turizm, Dr.Coffee ve daha yüzlerce ulusal firma yanılıyor olamaz. Tıpkı saydığım bu firmalarda olduğu gibi yıllardır onlarca metne; kurumsal, enerjik, coşkulu yada güçlü bir hava katıyorum. Üstelik bunu da sadece VoiceBros'a özel olarak yapıyorum. Dilerseniz siparişinizi oluşturmadan önce metninizin ilk bir kaç cümlesini farklı versiyonlarda seslendiriyorum. Sonra dilediğiniz tonda metninizin tamamını okuyorum. Projelerinize özel fiyat teklifi almak için lütfen mesaj atın.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
0 records found.
Voice overs for radio require perfect diction, a pleasant tone of voice and top-notch microphone skills. You need radio voice actors who understand radio as a medium for transmitting information and providing entertainment because all there is, is a voice. You probably don't want anything as over-the-top as Adrian Cronaur of 'Good Morning, Vietnam' fame, but even if you do, we've got the radio voice talent that will fit the bill. Radio is a powerful tool, and the voice that delivers the message is almost more important as the message itself. We have thousands of voice actors who specialize voice overs for radio. With the help of VoiceBros, you can easily get your radio voice over recorded in the language of your choice.