Listen to Voice-Overs in Characters / Videogames Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Loading... Voice Artist | Page 1

20 yıldır türkçe seslendirme yapmaktayım dilediğiniz metinleri,reklamları,jingle ve okuma sayfalarını istediğiniz zaman seslendirebilirim halen hem profesyonel dış stüdyom hemde evimde home stüdyom ile gece gündüz 24 saat seslendirme yapmaktayım
read more
$ 40,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 10 Hours

2014'ten beri kurumsal, reklam, e-learning, oyun, app, audiobook, çocuk hikayeleri, IVR, vb alanlarda kayıt yapıyorum.
$ 100,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

Anadolu Üniversitesi İngilizce İstatistik ve Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Radyosunda haber spikerliği ve yayın programcılığı yaptım. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel seslendirmenlik yapıyorum. ***Animasyon , kısa film, haber, kitap seslendirmeleri, VTR, santral, reklam, çizgi film, masal vb seslendirmeler yapıyorum*** -ibb Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı tarafından yürütülen "Konuşan Ağaçlar" projesinde seslendirmen - "Vizesiz Geziyorum" projesinde seslendirmen olarak yer aldım.
read more
$ 10,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

Oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldım. 1987 doğumluyum. Starbucks, Multinet card, Vestel, Bernardo ve birçok dizi, film ve animasyon filmlerde yaptığım seslendirme ler sinema, TV, radyo ve sosyal medyada yayınladı.
read more
$ 100,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

I'm into voiceover since 1995. A hugh experience as off-sceen presenter for Belgian television, radiopresenter at the Belgian public radio, voiced over thousands of corporate vids, tv-commercials, promos, animation characters, learning projects, etc... You're welcome.
read more
This artist only works with proposal method

Hayat okulunun sıralarında diz çürüten ama çürümeyen, bu okulda her daim yeni şeyler öğrenen ve öğrendiği ile yetinmeyen, zamanı az kalmış bir su gibi azar azar kullanan, boşlukta doluluğu, dolulukta boşluğu tercih eden, üzerinden sıkıntı gömleğini çıkarıp atan ve yeni, daima yeniye kapı aralayan, bu arada devamlı geriye bakıp yaptığı yanlışlardan da ders çıkaran bir noktayım, belki daha nokta bile olamadım. Herkes gibi güler, ağlar, kızar, sinirlenir, korkar, ümitlenirim. Ne de olsa insanım. Herkesten ne bir eksiğim ne de bir fazlayım. Ben de sizler gibi Allah'ın yarattığı bir kulum işte... Yazmak bazen çok zor gelir, kalemim kırılır nedense, bazen de kalemimden mürekkep damlar, damlar da ortalık göl olur. Ama yine "Bir yazabilsem ile" yola çıkarım her daim. Duygusalım; şiir severim yani, Komiğim; espri yaparım yani, ama öyle bayat espriler değil, kıvamında demlenen espriler. Muhatabıma ise sadece bu yeni demlenen esprileri içmek kalır. Fazla söze ne hacet, ben bir küçük kitabım, çevir sayfalarımı ve beni oku. (Kitap dediysem boş bir kitap, gel bu kitabı sen yaz ben okuyayım a dost!)
read more
$ 40,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 12 Hours

5 yılı aşkın bir süredir seslendirme yapıyorum Anadolu Üniversitesi radyosu Radyo A,Eskişehir'in yerel radyoları Radyo Net ve Biber FM'de haber spikerliği program sunuculuğu müzik programı sunuculuğu Çeşitli reklam ve seslendirme ajanslarında çalıştım
read more
$ 10.101,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 10 Hours

Merhaba 15 yılı aşkın süredir müzisyenlik de yapan bir seslendirme sanatçısıyım. Profilimde de görebileceğiniz üzere çok farklı ses renklerinde güven verici, coşkulu ve sakin tonlamalarla projelerinize dilediğiniz yönde katkı sağlayabilirim. REFERANSLARIMDAN BAZILARI SAP - Çevrimiçi Eğitim Seslendirme (SAP Enablement) TAG HEUER - Tüm mağazalar için kurum içi eğitim seslendirme (Uluslararası müsabaka ile seçilerek) ANADOLU SİGORTA - Acenteler için mobil uygulama seslendirme PELCO Services - Tüm alt branşları için ulusal seslendirme Audioteka - Çeşitli Sesli Kitaplar Vova.com - Radyo Tanıtım Spotu BilimFili - Animasyon Belgesel (100+ başvurudan seçilerek) Brimstone - İngilizce / Türkçe Tanıtım Spotu Spinent EU - Avrupa Birliği Projesi Tanıtım Filmi Uysal Hidrolik - İngilizce Tanıtım Spotu Mis Şekerleme - Türkçe Tanıtım Spotu Hermos Petfood - Türkçe Tanıtım Spotu Ve çok daha fazlası...
read more
$ 15,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 4 Hours

Ben Ömer Karaaslan. Profesyonel seslendirme sanatçısıyım. Dünya standartlarında stüdyomdan Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerime profesyonel seslendirme hizmeti veriyorum. Reklam, tanıtım, belgesel, santral, şiir, haber, kitap ve daha fazlası için sesimi kullanabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağım.
read more
$ 40,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 1 Hours

Ege üniversitesi mikrobiyoloji mezunuyum. MSA'da profesyonel aşçılık eğitimini bitirdikten sonra yaklaşık 4 sene çeşitli restoranlarda aşçı olarak çalıştım. Federal Film Akademide seslendirme eğitimi aldıktan sonra sektör değiştirdim. Yaklaşık olarak bir buçuk sene kadar ses teknisyeni olarak görev yaptım. Üç senedir de aktif bir şekilde seslendirme ve dublaj yapıyorum. Çeşitli stüdyolarla iş birliği içindeyim.
read more
This artist only works with proposal method

0 records found.
There's a lot more to video game voice overs than a lot of people realize. Who can forget the great Dennis Hopper's distinctive tones in 'Grand Theft Auto?' No, you're not delusional, that really was his voice! You might not have the budget to hire a movie star for your video game voice over, but you don?t have to settle for second best either. Our voice actors have true star quality and every single one of them is 100% professional. Don't let a weak sound-track spoil your great game. What you need are skilled video game voice over actors to add the finishing touch that brings your game to life. Would you like someone who sounds like Victor Reznov in 'Call of Duty'? What about Lena Headley's star performance in 'Dishonoured'? Voice overs for video games should add a touch of reality and immediacy for gamers, and our video game voice over selection includes all the voices you're looking for. Would you like to offer gamers a variety of language choices? We can help, and we'll get the job done expertly and at the best prices the industry has to offer.