Listen to Voice-Overs in Female | Teenage Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Voice Artist | Page 1

20 senedir radyo sektöründe mutlu olduğum işler yapıyorum. 2002 -2009 yılları arasında Ankara’da yayın yapan Radyovizyon’da haber spikeri olarak çalıştım. 2010 yılından bu yana Ankara merkezli yabancı müzik radyosu Max Fm‘de hafta içi her gün 11:00 - 15:00 saatleri arasında radyo programcısı olarak yayın hayatıma devam ediyorum. Uzun yıllardır birçok ulusal ve lokal markaya seslendirme hizmeti veriyorum. Sizin çalışmalarınızın da sesi olmak için buradayım. Çalışmalarınıza örnek olması için referanslarımdan bazıları ; "Max Fm " "Ortadoğu Teknik Üniversitesi " "Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu " "Türkiye Voleybol Federasyonu " "Borusan Holding " "Arkas Holding " "Yıldız Holding " "Ülker İçim " “Molped” "Mng Kargo" "Çiçek Sepeti " "AkçanSa" "Superonline" "Meyer Grup " "Joker Baby " "Rebul " "Sanovel İlaç " "Farmisol" "Abdi Ibrahim" "Orzax İlaç" "Microbiome İlaç " "CLK Maske" "Cepa Avm " "Panora Avm" "İşbir Yatak" "Medsentez " "Zorlu Center " "Anagold Madencilik " "Uzay Mutfak " "Lokman Hekim Hastaneleri" "Turseff " "EsteeLauder"
read more

This artist only works with proposal method
Professional Voiceover Artist for over 16 years, who have worked in multiple voice over projects for different brands in Mexico, Latin America, USA, and some other countries in Europe and Asia. Degree in Communication, with specialization in Voice Over. She has taken different English and Portuguese courses that also allows her record in these languages. Studied acting for 3 years and have taken also narration and narrative technique development courses. Voice for brands like: Facebook, Colgate, Pantene, Mercedes Benz, Pepsi, Samsung, Go Daddy, SEARS, KMart, SC Jhonson, Price Travel, Special K, Bonafont, FORD, BBVA, Betty Crocker and others. Wide experience recording: radio and TV commercials, IVR and on Hold messages, TTS, e-learning, voiceover for documental videos, training, sales, social media, as well as voice over for mobile apps and a variety of multimedia projects. Her satisfaction guarantee is the absolute commitment to achieve results that exceed the expectations of each client with the final product they receive. Top quality voiceovers with excellent delivery times. It is not just a voice over work, but the whole process to reach the desired end result. Isa Lozano, one voice...many solutions!
read more
$ 90,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 12 Hours
TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Radyoculuğa 2010 yılında başladım. 2015 yılından beri hafta içi her sabah 8-12 arası yayındayım. Buna ek olarak kongre, konferans ve toplantılarda sunuculuk yapıyorum. 2010 yılından beri, çalıştığım radyolar ve özel şirketler bünyesinde seslendirme yapıyorum.
read more
$ 12,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 18 Hours
Mein Name ist Bernadette, ich bin professionelle Sängerin, Sprecherin und Stimmcoach. Seit meiner Kindheit stehe ich auf der Bühne und lebe meine Leidenschaft. Ich arbeite in meinem eigenen Studio und freue mich über jede neue Herausforderung.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 12 Hours
Yıllardır görme engellilere kitap okuyorum.Çok değerli hocalardan seslendirme ve dublaj eğitimi alarak sertifika sahibi oldum. Reklamları,kitapları ve masalları seslendiriyorum.Sevdigim bir işi yapabilmenin verdiği mutlulukla seslendirme yapıyorum.
read more

This artist only works with proposal method
Yaklaşık 28 yıllık iş deneyiminin, 6 yılını Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda,2 yılını Adana Devlet Tiyartrosu’nda,2 yılını Antalya Devlet Tiyatrosu’nda geri kalan süreyi de Ankara Devlet Tiyatrosu’nda tamamlamış ve halen aynı kurumda göreve devam etmektedir.1996 yılında, Trabzon Devlet Tiyatrosunda oynadığı, ‘MATRUŞKA’ adlı oyunla yılın Kültür ve Sanat ödülleri kapsamında ‘En iyi kadın oyuncu, 2009 sezonunda, Ankara Devlet Tiyatrosunda oynadığı ”Suçlu Yürekler” adlı oyunla ise Lions En İyi Kadın Oyuncu Ödülü almıştır. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir . Oyunculuk, diksiyon ve seslendirme eğitmenliği yapmaktadır.. Daha önce Trabzon, Adana ve Ankara’da sanat eğitmenliği yapmıştır. Seslendirme sanatçısı olarak da 39 yıldır profesyonel olarak çalışmaktadır. • Benimle Oynar mısın ? (TRT 1) 2006 - 2007 • Pazardan Pazara (TRT 1) 2007 - 2008 • Yeni Evli Dizisi (TRT 1) 2007 - 2009 • Kınacılar Konağı (Flash TV) 2009 • Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü 2010-2011 ( EĞİTMENLİK) • Aşk Tesadüfleri Sever – Sinema Filmi 2011 • Beni Deli Etme (Show TV) 2011 • Sadri Alışık Sanat Merkezi 2012 ( EĞİTMENLİK) • Beni Affet (Star TV) 2012 • Deniz Yıldızı (Star TV) 2013 – 2015 • Başkent İletişim 2015- 2021 • ( OYUNCULUK-SESLENDİRME-DİKSİYON EĞİTMENLİĞİ ) • Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Beden dili eğitmenliği • İKİNCİ BÖLÜM OYUNU YÖNETMENLİK 2020 (ADT) • KUYUCAKLI YUSUF OYUNU YÖNETMENLİK 2021 (TDT) Devlet Tiyatrosunda müzikli ve danslı oyunlar da dahil olmak üzere 50’ye yakın oyunda görev almıştır.
read more

This artist only works with proposal method
İtalyan Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü mezunuyum. Uzun senelerdir tiyatro oyunculuğu ve profesyonel olarak şarkıcılık yapıyorum. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en önemli ajanslarında da seslendirme sanatçısı olarak çalıştım, halen de çalışmalarıma devam ediyorum.
read more
$ 75,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Seslendirme sanatçısı ve metin yazarı olarak ilk on yılını geride bıraktığım medya sektöründe, diksiyon ve etkili konuşma üzerine eğitim vermekte, yanı sıra çeşitli yayın organlarında editör olarak yer almaktayım. TRT Ankara Kent Radyo’da yayınlanan Soundtrack programının sunuculuğu ve yapımcılığı, ayrıca çeşitli basın-yayın kuruluşlarının editörlüğü de uzun yıllar içerisinde keyifle yer aldığım projeler arasında. 1985 Denizli doğumlu ve 2010 İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümü mezunuyum.
read more

This artist only works with proposal method
Merhaba; Yedi yaşında TRT Ankara Radyosu'na girdim. On beş yıllık seslendirme hizmetimden sonra 2008'de özel radyoculuğa adım attım. 2015'ten bu yana Karnaval Media Group'ta haber spikerliği, radyo programcılığı ve seslendirme yapıyorum. Aynı grup bünyesinde yer alan JOY FM'de iki buçuk yıl program yaptıktan sonra, grubumun kardeş radyolarından METRO FM'de yayın hayatıma devam ettim. Şimdilerde yeniden hafta içi her gün 15.00-18 saatleri arasında JOY FM'deyim. Uzun yıllardır birçok ulusal ve lokal markaya seslendirme hizmeti veriyorum.
read more

This artist only works with proposal method
0 records found.
If you've been wondering where on earth to find a professional teenage girl voice over, you can stop worrying. VoiceBros! Are you thinking of having a teenage girl's voice recorded in several languages? Since VoiceBros has more than 100,000 voice actors who speak more than 50 languages, you'll find all the teenage girl voice over you need right here. Choose the teenage girl's voice you'd like matched to your material. Once that's done, you'll be amazed at how quickly you get your perfect voice over recording. It can be yours in a matter of hours.