Listen to Voice-Overs in Female | Teenage Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.


Hi, I am a native French but also fluent in English. I am passionate by sound and recording. I use a T acoustik vocal booth and SM58 or Audiotechnica AT2020 + pop filter to record me With RME fireface and Logic pro X to deliver you the best audio quality with no echo. I am a professional actress singer and musician, I was trained in Acting International and TVI actor Studio. Also studied at ATLA music school in Paris. Earned several gold medals in Saxophone.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 1 Hours
Merhabalar. Kübra Teke Serper ben. 2 Kasım 1990 Adana doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunuyum. Yıllardır da oyunculuğun yanısıra seslendirmen olarak çalışmaktayım. Birçok seslendirme yaptım. Gerek çocuk sesleri, gerek enerjik reklam seslendirmeleri, gerekse olgun kadın seslendirmeleri.. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. Sevgiler.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Merhaba, ben Özge. Ulusal ve bölgesel radyo ve televizyon reklamları, sosyal medya, mağaza içi anons, firma tanıtımı, santral, kitap ve animasyon seslendirmesi gibi alanlarda hizmet veriyorum. Siz de projelerinizde benimle çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.
read more
$ 25,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Merhaba, Çocuk yaşta tanıştığım medya ile bağlarını hiç koparmadan yaşayan ben, profesyonel olarak Radyo-TV program yapımcılığı,sunuculuğu ve seslendirmen olarak da deneyimlediğim yılların tecrübesi ile artık burada da varım. Birlikte çalışalım ve keyifli işler çıkaralım isterim... Beklerim. Hoş kalın.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
7 yaşında TRT'de seslendirme yapmaya, televizyon için şarkılar söylemeye, 11 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek keman öğrenmeye başladı. 2009’da başlayarak TRT Çocuk’ta bir çok projede müzik yönetmenliği yaptı, 2011 – 2019 yılları arasında ise Nickelodeon Türkiye kanalının Müzik Yönetmeni görevini yürüttü. Netflix yapımı birçok diziye sesiyle hayat verdi. Transformers 4 Kayıp Çağ (Transformers 4 Age of Extinction, 2014) filminin Türkiye vizyonunda Nicola Peltz’in Tessa Yeager karakterini seslendirdi. Can Soysal’ın yönettiği Doru (2017) adlı uzun metraj animasyonun, Kültür Bakanlığı’nın hazırladığı Kadim Kültür belgeselinin ve Cem Bilge’nin Puhu (2015) adlı kısa filminin müziklerini yaptı. Ayrıca, TRT Çocuk kanalında “Yılkı Atı (Doru)”, “Ekoların Bahçesi”, “Öteki Tek”, “4×4’lü” adlı dizilerinin ve Disney’in “Limon ile Zeytin”, Akut’un “Bizim Çocuklar” adlı yapımlarının müziklerini üstlendi. Aralarında Babylon, Torku, Vicks’in de olduğu bir çok markanın reklamına ses verdi. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nun ”Beğendiğiniz Gibi” ve Mahir Günşiray ile birlikte üç yıl boyunca ulusal ve uluslararası festivallerde sahnelenen ”Yalnızlıklar” oyunlarında çaldı. 2018 yılından itibaren kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği şarkıları yayınlamaya başladı.
read more

This artist only works with proposal method
Akademisyen ve Influencer Asil Özbay seslendirme ve dublaj Eğitimi aldı.Yıllardır Üniversiteler, şirketler ve bir çok resmi ve özel kurumlarda motivasyon konuşmaları yapmaktadır. Üretmeyi seven ve işini ciddiyetle yapan biri. Artık Voicebros.com' da.
read more

This artist only works with proposal method
Currently in upstate New York, and can do both commercial and character voice-overs as well as narration in English (UK), English (US), Turkish, and French. I have a dynamic vocal range that fits most characters (age ranging from early teens to mature). I am also a sound designer and a composer for animation and film. (TR) Türkiye'de okuduğum süreçte solo keman, oda müziği, solfej ve müzik tarihi derslerini tamamlayarak Güher & Süher Pekinel yarı zamanlı konservatuvarından diploma kazandım. Yine Türkiye'de bulunduğum yıllarda Türkçe, İngilizce ve Fransızca müzikal tiyatrolarda yer aldım. Şu an ABD'de audio engineering, sound design, foley, seslendirme ve film müziği yapıyorum.
read more

This artist only works with proposal method
Yaklaşık 20 yıldır radyo yayıncısı olarak çalışmaktayım. Reklam, santral, haber, şiir, belgesel ve tanıtım filmi seslendirmeleri yapmaktayım.
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 8 Hours
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo - Televizyon bölümünden mezun oldum. 2000 yılından bugüne kadar; TRT Televizyonları, TRT Radyoları, Özel Televizyon ve Radyo kanallarında 2841 tane programın sunuculuğunu üstlendim. Sayısız seslendirme yaptım.2012 yılında TRT’de sunduğum ‘Kültür Sanat Kulübü’ isimli programla “Yılın En iyi Tematik Kanal Spikeri” ödülünü, 2013 yılında TRT’de yaptığım ‘Az Laf Çok Sanat’ isimli programla ‘Yılın En iyi Aktüel Program Sunucusu” Ödülünü, 2017 yılında ‘Başkentin En İyileri’ Ödüllerinde TRT FM’de ‘EN 20’ Programı ile ‘Yılın En İyi Radyo Liste Programı’ Ödülünü aldım.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 1 Hours
0 records found.
If you've been wondering where on earth to find a professional teenage girl voice over, you can stop worrying. VoiceBros! Are you thinking of having a teenage girl's voice recorded in several languages? Since VoiceBros has more than 100,000 voice actors who speak more than 50 languages, you'll find all the teenage girl voice over you need right here. Choose the teenage girl's voice you'd like matched to your material. Once that's done, you'll be amazed at how quickly you get your perfect voice over recording. It can be yours in a matter of hours.