Listen to Voice-Overs in Female | Teenage Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Loading... Voice Artist | Page 1

İzmir başkent iletişim bilimleri akademisinde seslendirme ve dublaj eğitimi aldım.32 yaşındayım.
$ 80,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

Profilime hoş geldin. Uzun yıllardır , hayalim olduğu gibi, mikrofon karşısındayım. Eğitimimi tamamladıktan sonra radyo programcısı olarak başladığım mesleğime seslendirmeyi de katarak devam etmekteyim. Birçok markanın sesi olmaya da devam ediyorum.
read more
$ 20,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

İngilizce Fransızca ve Türkçe olarak uzun yıllardır profesyonel olarak seslendirme yapmaktayım.
$ 10,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

Yaklaşık 7 senedir radyo ve televizyonlarda haber spikerliği yapmaktayım. Bununla birlikte 2 senedir prodüksiyon alanında da hizmet vermekteyim.
$ 30,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 1 Hours

Ege üniversitesi mikrobiyoloji mezunuyum. MSA'da profesyonel aşçılık eğitimini bitirdikten sonra yaklaşık 4 sene çeşitli restoranlarda aşçı olarak çalıştım. Federal Film Akademide seslendirme eğitimi aldıktan sonra sektör değiştirdim. Yaklaşık olarak bir buçuk sene kadar ses teknisyeni olarak görev yaptım. Üç senedir de aktif bir şekilde seslendirme ve dublaj yapıyorum. Çeşitli stüdyolarla iş birliği içindeyim.
read more
This artist only works with proposal method

AÜ. Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro bölümü mezunuyum. 11 senedir profesyonel tiyatro oyuncusuyum ve seslendirme yapmaktayım. I graduated from Anadolu University State Conservatory Stage Arts Theater. I have been a professional theater actor and a voice actor for 11 years.
read more
This artist only works with proposal method

20 yıldır radyo haber spikerliği ve seslendirme işleri yapıyorum. Mikrofon başında olmak; sevdiğim ve vazgeçemediğim bir tutku. Capital Radio'da başlayan ve uzun yıllar süren editör ve spikerliğim, Ankara merkezli Max Fm'de halen devam ediyor. Bununla birlikte; çeşitli seslendirme çalışmaları yapmaktayım. Belgesel, reklam, eğitim, çizgi film, oyuncak, telefon sistemi gibi yelpazesi geniş bir seslendirme portföyüm bulunmakta. Sizin de çalışmalarınızı keyifle seslendireceğimden emin olabilirsiniz.
read more
This artist only works with proposal method

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimi alırken, İktisat Oyuncuları Tiyatro Topluluğu’na dahil oldu. Mezun olduktan sonra özel sektörde ve kendi işinde çalışırken, Manisa Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaya başladı. Orada birçok oyunda yer aldıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümünü kazandı ve birincilikle mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu, Tiyatro Maan, Atlas Tiyatro Araştırmaları, İstanbul Ritim Tiyatrosu, Tiyatro İs, Hemzemin Tiyatro ve Primatölye oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalıştığı tiyatrolardan bazılarıdır. TOBAV’a bağlı Tiyatro Çırakları’nın kurucu üyelerinden oldu ve iki sene aktif olarak çalıştı. Oynadığı Maqamat or Hande’s A Thousand Year Old Story filmi Cannes Film Festivali’ne katıldı. Bir başka oynadığı film The Übermensch Prophecy or The Inevitable Disavowal of Greater Iskender, Bulgaristan’da gerçekleşen Love Is Folly Uluslararası Film Festivali’nde, Sign isimli film ise Romanya Divan Film Festivali'nde gösterim hakkı kazandı ve birçok festivalden ödülle döndü. Kariyerine sinema ve tiyatro oyunculuğuyla devam ederken bağımsız olarak metin yazarlığı da yapmaktadır. Dila Er ile birlikte yazdığı Turta Girmemiş Orman adlı oyun, iki sezondur İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sahneleniyor. Bunların yanı sıra reel ve animasyon projelerde seslendirme ve seslendirme yönetmenliği yapmaktadır.
read more
This artist only works with proposal method

I am a professional voice talent with her own home recording setup in Lebanon. Check out my online voice portfolio below. I am fluent in Arabic, French, and English. I can also do transcription.read more
$ 100,00
Starting Prices / VAT not included / Max. Turnaround Time : 24 Hours

17 senedir radyo sektöründe mutlu olduğum işler yapıyorum. 2003 -2009 yılları arasında Ankara’da yayın yapan Radyovizyon’da haber spikeri olarak çalıştım. 2010 yılından bu yana Ankara merkezli yabancı müzik radyosu Max Fm‘de hafta içi her gün 14:00 - 17:00 saatleri arasında radyo programcısı olarak yayın hayatıma devam ediyorum.Son dönemlerde bir YouTube masal kanalı için masal seslendirmesi yapıyorum. Uzun yıllardır birçok ulusal ve lokal markaya seslendirme hizmeti veriyorum. Sizin çalışmalarınızın da sesi olmak için buradayım.
read more
This artist only works with proposal method

0 records found.
If you've been wondering where on earth to find a professional teenage girl voice over, you can stop worrying. VoiceBros! Are you thinking of having a teenage girl's voice recorded in several languages? Since VoiceBros has more than 100,000 voice actors who speak more than 50 languages, you'll find all the teenage girl voice over you need right here. Choose the teenage girl's voice you'd like matched to your material. Once that's done, you'll be amazed at how quickly you get your perfect voice over recording. It can be yours in a matter of hours.