Listen to Voice-Overs in Latvian Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Loading... Voice Artist | Page 1

Esmu profesionāla kino un teātra aktrise. Ikdienā vadu pasākumus, ierunāju filmas, multfilmas, reklāmas. Ir vairākas solo dziesmu programmas, sadarbojos arī ar citiem dziedošajiem māksliniekiem dažādu muzikālu projektu ietvaros. Rakstu scenārijus. Ir daudzu gadu TV un radio raidījumu, šovu vadītājas pieredze.
read more
$ 91,80
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 2 day(s)
Training: Tautas kinoaktieru studija. Latvijas Valsts Universitāte Latviešu valodas un literatūras fakultāte LVK teātra fakultāte Work experience: Valmieras teātris Jaunatnes teātris 106.2 Radio Rīgai RBS TV LTV "Labvakars" LTV "Austrumu robeža" Latvijas Radio Audio bibliotēka "Ideju forums" Filmu skaņošana LTV1, LTV7, LNT, TV3 un studija tantuky production Clients: SONY, Phillips, Goodyear, MC Donald's, Honda, Osram un citi
read more
$ 136,35
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 2 day(s)
Pabeidzis radio dj un runas kursus, papildinājis savas zināšanas pie vairākiem pedagogiem un ikdienā strādāju ar balsi gan radio kā ētera programmas vadītājs, gan televīzijā kā raidījuma tiešraides vadītājs. Ikdienā sadarbojos gan ar aģentūrām, gan citiem uzņēmumiem, kuriem nodrošinu reklāmas balss ierakstus, automātisko atbildētāju ierakstus, u.tml.
read more
$ 1.464,75
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 2 day(s)
Jau vairāk kā 2 gadus strādāju radio NABA, vadot vairākus podkāstus un raidījumus, kā arī ierakstot džinglus. Esmu gājusi Latvijas Radio runas kursos pie Z. Daudziņas, kā arī teicami pabeigusi kursu "Radio un TV runa" pie pasn. A. Morkāna Latvijas Universitātē.
read more
$ 2.531,25
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 2 day(s)
0 records found.