Listen to Voice-Overs in Male | Child Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.


Merhaba, Benim adım Emin ve projelerinizde sizinle birlikte kaliteli işler çıkartabileceğimizi düşünüyorum. 4 yıldır seslendirme sanatçısı olarak çalışıyorum ve bu süre zarfında farklı platformlarda 117 e aşkın proje tamamladım. İşe alım kararınızı verirken bilmenize yardımcı olabilecek birkaç şey: Geri Dönüş Süresi ve Kullanılabilirlik: Proje dosyalarınızı teklif de söylediğim süreye göre hızlı ve yüksek kaliteli, bitmiş olarak genelde 24 saat (projeye göre değişiklik gösterir) içinde teslim edebilirim. Gerekirse ekstra paket sayesinde aynı gün veya gece teslimat da sağlayabilirim. Herhangi bir sorunuz varsa, ismimin altında bulunan 'Mesaj Gönder' düğmesi aracılığıyla doğrudan bana ulaşmaktan çekinmeyin. Beni Favorilerinize ekleyebilirsiniz, böylece bana ihtiyacınız olduğunda beni tekrar bulabilirsiniz. İçtenliklerimle, Emin Balandi
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
10 senedir profesyonel tiyatro oyunculuğu yapmaktayım. Çatısı altında oyunculuk yaptığım tiyatrolar; Çiğdem Tunç Tiyatrosu, DasDas İstanbul(Mert Fırat), Tiyatro P.A.S(Sevtap Çapan), Hayal Çocuk Tiyatrosu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde dönemin TRT spikerleri olan Nermin Tuğuşlu ve Cihangir Göker'den, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Rüştü Asyalı'dan , Hacettepe Devlet Konservatuvarı öğretim üyesi Eray Eserol ve Sinan Pekinton'dan ve seslendirme sanatçısı Işın Feyman'dan diksiyon ve etkili konuşma eğitimi aldım. TRT Müzik kanalından program sundum. Bazı yerel kanallarda ana haber spikerliği görevini üstlendim. Yine bazı sektörel kanallarda ve IGN Türkiye Youtube kanalında belirli bir süre seslendirme yaptım.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Ben Nazım, 2014 doğumluyum. Annem dublaj ve seslendirme üzerine çalıştığı için zamanla benim de bu alana ilgim oluştu. Erkek çocuk sesine gereksinim duyduğunuz projelerde evdeki stüdyomuzdan size hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim. Şimdiden teşekkürler.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
6 senedir profesyonel seslendirme yapıyorum. Bir şirkette de animasyon seslendirme çalışmaları yapmaya devam ediyorum. Belgesel, film, makale, tanıtım, kitap, haber ve reklam olarak her alanda profesyonel seslendirme hizmeti veriyorum.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Yaklaşık 10 yıldır seslendirme ve oyunculuk sektörünün içindeyim. Çocuk yaşta TRT'de seslendirme yapmaya başladım. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Aynı sene Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro bölümü Oyunculuk ASD'da eğitim görmeye hak kazandım. . Okulun çeşitli oyun projelerinde rol aldım. Bunun dışında kendi bestelerimi yayınladığım bir müzik grubu projesini sürdürüyorum. Birçok yaş aralığında karakter seslendirmesi yapabilirim.
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 2 Hours
I'm a Native Japanese Voiceover Artist with earthy and enticing voice. Home recording is available including live directed sessions. My voice is also warm, confident, believable and friendly. I majored in Theatre and Dance at Western Illinois University (USA), and no problem to communicate in English. Clients: Soy Canada, Swiss Re, Aeroflot Russian Airplane, SEA-LNG, KingCamp, INC Nagano Cable TV, Work Force Software, Seirei etc...
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
TRT haber spikerliği, metin yazarlığı yaptı. Hesap Sordum Yüreğine, Aden'in Ölü Kadınları kitaplarının yazarıdır. Yurtiçi yurtdışı şiir dinletileri ve sunumlar yapmaktadır. Seslendirme ve Dublaj sanatçısıdır. İyi derece İngilizce bilmektedir.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Expert voice talent, native to Brazil and speaking Portuguese as primary language. Noted for warm, friendly, funny & corporate personas. A versatile performer with jobs in a variety of styles, accents and ages. Also a voice actress specializing in cartoons series and apps for children. Also performs translation and localization for this audience. Studio Recording Booth with acoustic treatment; Microphone: Seinheiser MK4; Interface: SSL 2+; MacBook Pro 2020; Reaper Software. Also specializing in dubbing. With over 7 years of experience, she also directs and hires other professional voice actors for localization in Brazilian Portuguese language. ​ Also a professional singer and actress, able to act in voiceovers for musicals. Records from her own studio on location in Curitiba, Brazil. She has recorded for internal corporate, training, artificial intelligence and e learning videos for major brands and companies such as Visa, P&G, DHL, Discovery Education and many others. Professional and committed to delivering great audio quality for any project you need. Always meeting deadlines, with audio and editing services. The rates and deadlines are totally negotiable. Count on my voice for your projects, it'll be a pleasure to work with you!
read more
$ 50,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Artista de voz desde hace 15 años, he realizado un sinnumero de grabaciones para spots comerciales, documentales y juegos, me gusta hacer voces corporativas, de hombres serios y tambien para dibujos animados, cuento con estudio propio.
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Yaklaşık 10 yıldır profesyonel seslendirme yapıyorum. Birçok reklam filmi, tanıtım filmi, radyo reklamları, animasyon, ve belgesel filmlerde seslendirme yaptım ve yapmaya devam ediyorum. İşinize en kısa sürede teslim ederim.
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 3 Hours
0 records found.
There are several excellent reasons for needing the voice over of a male child. Nothing is more effective when you'd like to address children or their parents. At VoiceBros we have talented, young male voice actors from all over the world. Choose between 50+ languages and decide if you'd like to hear girls' or boys' voices. From toddlers to teenagers, we've got the voices that will match your requirements. Find the child voice over you're looking for by browsing our samples of children's voices, or post a casting call. No matter what your requirements are, VoiceBros has the child voice over actors you need. We'll translate your script into the languages of your choice and your professional recording will often arrive within a few hours.