Listen to Voice-Overs in Turkish Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Voice Artist | Page 1

Halihazırda TLC kanalında 100 Günde Rüya Ev programını konuşmaktadır. Çeşitli kanallarda da film ve dizi dublajı yapmaktadır.

This artist only works with proposal method
yaklaşık 20 senedir seslendirme yapıyorum. Birçok yerli ve ulusal reklam seslendirmesi, tanıtım, fragman seslendirmesi yaptım. Bir dönem yaklaşık 1,5 sene Sony Channel Türkiye kanal sesi olarak çalıştım. Halen ulusal özel bir haber kanalında seslendirme yapıyorum.
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 15 Hours
Profesyonel olarak seslendirme yapıyorum. Diksiyon ve seslendirme/dublaj eğitimim var. Medya ajansları ve radyolara seslendirme hizmeti veriyorum. Uygun ücretle kaliteli hizmet sunuyorum.

This artist only works with proposal method
01.06.1957 tarihinde Elazığ’da doğdum. İlk ,orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladıktan sonra , 1979 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Rd-Tv bölümünden mezun oldum. Tiyatro yaşamıma 1974 -75 sezonun da Ankara Sanat Tiyatrosu sahnesinde başladım. Daha sonra sırasıyla Ankara Çocuk Tiyatrosu, Kaktüs Kabare , Ankara Birlik Tiyatrosu , Ali Hürol Tiyatrosu , Sacayağı Gülmece Tiyatrosu , Sanat Evi , Ziraat ve Etibank Çocuk Tiyatroları , Kaktüs Komedi Tiyatrosu , Öteki Tiyatro , Ankara Tiyatro Sahnesi’nde , İstanbul’da ; Düşün Sahnesi , Tiyatro Kare , Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Tepebaşı Tiyatrosu’nda görev aldım.Ayrıca ; 1995 yılından bu yana Swan Dershanesi , Ajans M, Can Ajans , Ziraat Bankası Eğitim Merkezi ve birçok tiyatroda “ diksiyon – Fonetik ” ve “ Sunuş Teknikleri ” dersleri verdim. Halen seslendirme ve oyunculuk eğitmenliğinini Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde sürdürmekteyim. Yayını devam etmekte olan Flilinta dizisinde Hamdi karakterini oynamaktayım. ROL ALDIĞIM OYUNLAR Akıllı hayvanlar ,Bremen Mızıkacıları , Alaattin’in Lambası ,Robinson’u Gördünüz mü? , Ormanın Bekçiler i, Nasrettin Hoca , Bremen Mızakacıları , Paf ile Pof , Palyaço Show, Ormanda Deprem , Pinokyo ,BrançShow Gelin Açalım , Mano Man , Çıtır Köy , Bıcırıklar , Çalınmış Güneş , Palyaçolar Okulu , Dimitrof , Ana , Nereye Payidar , 804 İşçi , Sakıncalı Piyade , Komün Günleri , Tak – Tik , Hitler Rejiminin Korku ve Sefaleti , Nafile Dünya , Yobaz , Savunma Öyküsü , Ölelim mi-Gülelim mi? , İkinin Biri , Sanatçının Ölümü , Azizname , Hangisi Karısı , Hamlet , Tuhaf bir Aile , Böylesi bir Aşk , Artiz mektebi , Sınıf Bunadı , Mustafa’m Kemal’im , Adalet Pantolonumun Kemeridir , Muzurevi , Tetikçi…Aşkın Komik Halleri… Nasrettin Hoca , Çıtır Köy , Palyaço Show , Çalınmış Güneş , Ormanda Deprem , Robinson’u Gördünüz mü? ,Hitler Rejiminin Korku ve Sefaleti , Ölelim mi , Gülelim mi ? , İkinin Biri oyunlarında yönetmenlik görevini de üstlendim… SİNEMA FİLMLERİ Karakafalılar ( Erden Kıral 1979 ) , Bir yaz rüzgarı (Aykut Sözeri 1986 ) , Suçumuz İnsan Olmak (Erdoğan Tokatlı 1987 ) , Ben İnsan Değimliyim? (Kaya Ererez 1988 ) , Kısmet ( Erdal Özkan 2004), Münferit ( Dersu Yavuz Altun 2007 ) , Vücut (Mustafa Nuri Eser 2010 ) https://tr.wikipedia.org/wiki/Ercan_Demirel
read more

This artist only works with proposal method
Merhaba, ben Rauf. İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü öğrencisiyim. Seslendirme ve dublaj üzerine deneyimli isimlerden eğitim alarak kendimi geliştirmeye özen gösterdim. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Programını tamamladım. Seslendirme ve jingle alanında 5 senedir profesyoneller ile çalışmaktayım. Projelerinize destek olmak için profesyonel ekipmanlarla, titizlikle çalışırım.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
1998'den bu yana radyo programı, SESLENDİRME ve prodüksiyon yapıyorum. Çalıştığım ajanslar ile yüzlerce Radyo & TV veya Sosyal Medya reklamından birinde veya bir santralde duymuş olabilirsiniz. * ULUSAL, BÖLGESEL, YEREL RADYO & TV REKLAM VE PROGRAM TANITIM * SOSYAL MEDYA, İNTERNET SİTESİ REKLAMI * BELGESEL & TANITIM * ANİMASYON
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 16 Hours
10 senedir profesyonel tiyatro oyunculuğu yapmaktayım. Çatısı altında oyunculuk yaptığım tiyatrolar; Çiğdem Tunç Tiyatrosu, DasDas İstanbul(Mert Fırat), Tiyatro P.A.S(Sevtap Çapan), Hayal Çocuk Tiyatrosu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde dönemin TRT spikerleri olan Nermin Tuğuşlu ve Cihangir Göker'den, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Rüştü Asyalı'dan , Hacettepe Devlet Konservatuvarı öğretim üyesi Eray Eserol ve Sinan Pekinton'dan ve seslendirme sanatçısı Işın Feyman'dan diksiyon ve etkili konuşma eğitimi aldım. TRT Müzik kanalından program sundum. Bazı yerel kanallarda ana haber spikerliği görevini üstlendim. Yine bazı sektörel kanallarda ve IGN Türkiye Youtube kanalında belirli bir süre seslendirme yaptım.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
10 yılı aşkın süredir seslendirme ve sunuculuk yapmaktayım.

This artist only works with proposal method
20 yıldır türkçe seslendirme yapmaktayım dilediğiniz metinleri,reklamları,jingle ve okuma sayfalarını istediğiniz zaman seslendirebilirim halen hem profesyonel dış stüdyom hemde evimde home stüdyom ile gece gündüz 24 saat seslendirme yapmaktayım
read more
$ 60,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 10 Hours
1978 İzmir Doğumlu. 2005 Yılından bu yana fırsat buldukça Ulusal ve Yerel Medya Tanıtım v.b. projelerin Seslendirilmesi konusunda çözüm ortağı olarak tercih edilen Seslerden biri olmuştur. Kendisine kısaca "Bay Mikrofon" diyebilirsiniz. :)
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
0 records found.
English Voice over the fast and affordable prices. Turkish, which is one of the Altai languages, is intensely occupied in the region between the Balkans and the Caspian Sea. Turkish is thought to have been used for 8500 years. The world's oldest written documents are written in Turkish. It is the continuation of the Ottoman language. Most of Turkey is also spoken. The 5th most commonly used language in the world. It has a very rich language structure. It has a worldwide reputation with Turkish voice recorders, voice over agencies and voice actors. Turkey voiceovers and dubbing in the world 's one of the best countries to do that. Voice agencies have come to important places in the world. Voice-over courses offer really good education. voicebros established in Turkey and consequently Turkey's powerful voice portal.