Listen to Voice-Overs in Turkish Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.

Voice Artist | Page 1

1992 yılından bu yana seslendirme sektöründe çalışmaktayım.Bu alanda çok dolu bir cv ye sahibim.Dublaj dahil olmak üzere,tnt,reklam,santral,sesli mesaj,sesli kitap,belgesel,çizgi film,paket yayın konularında çalışıyorum.Reklam oyunculuğu radyo ve tv programcılığı konularında da oldukça deneyimliyim.
read more

This artist only works with proposal method
Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Alex Tataryan sanatçı bir babanın oğlu olarak İstanbul’da doğdu. 7 yaşında bagetleri eline aldı ve müzikle tanıştı. Küçük yaşına rağmen hafta sonları babasının ekibi ile birlikle sahneye çıkıp ritim sazlarla eşlik etti. Tek arzusu profesyonel anlamda şarkı söylemekti. Alex Tataryan’nın Profesyonel kariyer’i 1995 yılın da başladı. Sahne hakimiyetiyle ve yaptığı işi sevmesiyle Türkiye genelinde iyi bir performans sanatçısı olduğunu kanıtlayan Alex Tataryan Söz yazarlığı ve besteci kimliğini de geliştirerek, şarkılarının çoğalmaya başladığı süreçte “Çok Zor” albümünü kendi şirketi olan alext prodüksiyon yapımcılığın da 2005 yılında severlerin beğenisine sundu. Bu albümdeki en sevilen hit şarkısı ‘’Aşk senin adın’’ Tüm zamanların en iyi Türkçe sözlü aşk şarkılarından biri olarak kabul edildi. Sanatçı’nın 2005 yılından bu yana 2 Albüm, 3 Maxi tekli ve 6 adet tekli çalışması oldu. Toplam 16 müzik video su var. Sanatçı 2006 yılında en iyi çıkış yapan sanatçı adayı gösterildi ve bazı kurumlardan en iyi şarkıcı ödülleri aldı. Alex Tataryan şarkıcı, söz yazarı, yapımcı, reklam seslendirmeleri, reklam müzikleri ve ara sıra reklamlarda oyunculuk yapıyor. En sevilen şarkıları Aşk senin adın, Bilmece, Manidar ve İyikim Benim. 2017 - Omo Reklam: https://www.youtube.com/watch?v=OOIVUm3Rt5I 2017 - Eti Aşk Tadında Reklam https://www.youtube.com/watch?v=9hyA28Fv3Vg
read more
$ 250,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Berk Kocaer, 16 Mart 1995 yılında Eskişehir' de dünyaya geldi. Lise eğitimini Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nde tamamlayıp, bestecilik ve ses mühendisliği üzerine uzmanlaşmak adına lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü'nde tamamladı. Daha henüz bulunduğu üniversitede lisans eğitimi alırken, çeşitli projelerde ses veya müzik ile ilintili projelerde besteci, ses mühendisi, performans sanatçısı ve seslendirmen olarak rol aldı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ses mühendisi olarak görev aldığı Cinemaudio firmasında, profesyonel anlamda ses kaydetmenin ve ses kaynağını işlemenin incelikleri konusunda uzmanlaşan Berk Kocaer, daha sonrasında çeşitli sesli kitap ve sesli tiyatro projelerinde de mikrofonun önüne geçip bu alanda ilerlemek adına çeşitli çalışmalarda bulunduğu gibi, halen aktif olarak seslendirme projeleri üzerine çalışmaya devam etmektedir.
read more
$ 35,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Diyalog Seslendirme Kursu mezunu Lisans - Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme '2009 Yüksek Lisans - Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi '2018 İkinci Üniversite - Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim (devam ediyor) Koçtaş - Kurumsal İletişim Yöneticisi (2015 -2021) Ülker - Kurumsal İletişim Yöneticisi (2021-...) Güzel konuşma ve diksiyona kendimi bildim bileli çok önem veririm. Seslendirme işinde kendimi buldum çünkü kelimelere duygu vermeyi seviyorum. Bunu şirket içinde yaptığım sunuculuk ve moderasyon işlerinde de uyguluyorum. Koçtaş'ın çağrı merkezini aradığınızda benim sesimi duyarsınız :)
read more
$ 15,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Anasanat dalı mezunuyum. Youtube kanallarına ve çocuk şarkılarına seslendirme yapmaktayım. Koloratur sopranoyum
$ 50,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Ben Oğuz Uyanık. 1976 istanbul'da doğdum. 2003'ten itibaren seslendirme yapıyorum. 9 yıldır ve halen bir televizyonda ( Bloomberght TV) haber perfore okuyorum. Tanıtım filmleri, belgesel seslendirme,reklam spot, radyo programı ve radyo haber spikerliği yapıyorum.
read more
$ 35,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 3 Hours
KAMİL KİM Kİ? Boş bir beyin ve berrak bir vicdanla 1982 yılının Temmuz ayında Dünya'ya geldim. Sonrası bildiğiniz gibi işte. Yürüdüm, anne dedim önce; sonra baba... Bu yüzden kavga ettiler mi, bilmiyorum. Hatırlamıyorum çünkü... Sonra büyüdüm. Değişik isimleri olan okullar okudum. Diplomalar verdiler bana, bende aidat verdim onlara... Yani sizin ki gibi, sırayla... İlk, orta, lise, üniversite... Okuldan çok kaçtım, haylazlıklar yaptım, top oynadım. Kantin kuyruğunda, arkadan ittirenlere, kızarmış gibi yaptım. Çalıştım sonra... Borç ödedim. Vatan borcu, vergi borcu, kredi kartı borcu, gönül borcu... Ve anladım; borç ödemekle bitmiyor. Daha çok çalıştım. Ve evet, sevdim sonra. Şükürler olsun ki, defalarca... Yanıldım, aldandım, çok güldüm, biraz ağladım. Alt alta yazıldığında bir şeyler başarmış gibi algılanabilecek şeyler de yaptım. Ama bahsetmeye değecek şeyler değil işte. Herkesin yaşadıklarını yaşadım. Sıradandım. Belki de, en önemli özelliğim; sıradanlığım... KAMİL NE YAPAR Kİ? 1999 yılının Kasım ayında mikrofonla tanıştım. Trakya bölgesinde yayın yapan Küpe Fm’de program yapımcılığına başladım. 2004 yılına kadar çalıştıktan sonra, daha küçük bir radyoda patron olmak amacıyla ayrıldım. İşletmesini 4 yıl boyunca sürdürdüğüm Silivrim Fm’deki patronluk serüvenimi de, askerlik şubesinden “bana ihtiyaç duyduklarına dair bir yazı gelmesi sonucu, sonlandırdım. Kısa dönem olarak askerliğimi bitirdikten sonra 2008 yılının sonlarında Bilici Medya’yı kurdum. Halen, seslendirme, tanıtım filmi, belgesel, klip, sosyal medya söyleşileri üretmeye devam ediyorum.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
10 yılı aşkın süredir çeşitli projelere, reklam filmlerine, tanıtımlara, oyun karakterlerine ses vererek stüdyo kalitesinde ve endüstri standartlarında çözümler sunuyorum.
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
Nurşat Yaşar; uzun yıllar seslendirme sanatçılığının yanında, bir dönem TRT Haber'de sunuculuk yaptı. TRT, TGRT, KANAL D, ATV, FOX TV ve daha bir çok ulusal kanal başta olmak üzere, köklü markaların sesi oldu, olmaya devam etmekte. EĞİTİM: ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİV. RADYO VE TV PROGRAMCILIĞI TC. MEB. BAŞKENT İLETİŞİM AKADEMİSİ DİKSİYON VE HİTABET
read more

This artist only works with proposal method
Uzun yillardir seslendirme sanatciligi yapiyorum. Profesyonel ses ajanslariyla calistim, seslendirme teknikleri egitimi aldim... Projelerinizin etkisini sesimle artirmak icin buradayim...
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 3 Hours
0 records found.
English Voice over the fast and affordable prices. Turkish, which is one of the Altai languages, is intensely occupied in the region between the Balkans and the Caspian Sea. Turkish is thought to have been used for 8500 years. The world's oldest written documents are written in Turkish. It is the continuation of the Ottoman language. Most of Turkey is also spoken. The 5th most commonly used language in the world. It has a very rich language structure. It has a worldwide reputation with Turkish voice recorders, voice over agencies and voice actors. Turkey voiceovers and dubbing in the world 's one of the best countries to do that. Voice agencies have come to important places in the world. Voice-over courses offer really good education. voicebros established in Turkey and consequently Turkey's powerful voice portal.